Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Get Adobe Flash player

    

 

Jesteśmy firmą budowlaną , naszym Klientom oferujemy profesjonalne usługi budowlane, obejmujące przygotowanie i kompleksowe wykonanie inwestycji, a także doradztwo i pomoc na każdym etapie jej realizacji.

     Nasze usługi charakteryzują się rzetelnością i wysoką jakością wykonania oraz terminowością wykonywanych prac. Świadomi swojej wiedzy, umiejętności i zdobytego doświadczenia, bierzemy pełną odpowiedzialność za całokształt świadczonych przez nas usług budowlanych.

Specjalizujemy się przede wszystkim:

  -   w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych w stanie deweloperskim i pod klucz,

  -   robotach wykończeniowych i modernizacyjnych restauracji typu food cort w centrach handlowych,

  -  obiektów restauracji typu driver thru w zabudowie wolnostojącej,

   -  budownictwie użyteczności publicznej.

   Posiadamy duże doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych na terenie całej Polski. Nasi inżynierowie posiadają wieloletnią praktykę, wykonali m.in obiekty Planet Sushi, Fridays, Almi Decor, FLO, Mercers Coffee.

Atutem Firmy jest wysoko wykwalifikowana kadra, która systematycznie uczestniczy w szkoleniach z zakresu nowatorskich technologii i materiałów stosowanych w budownictwie, zdobywając wiedzę i nowe doświadczenia.


Zapraszamy do współpracy.